خبر فوت حاجیه خانم تاج بانو امیرخانی

.... و هر از گاه در گذر زمان در گذر بی صدای ثانیه های دنیای فانی،جرس کاروان از رحیل مسافری خبر می دهد که در سکونی، آغازی بی پایان را می سراید.

مرحومه تاجبانو امیرخانی

هوالباقی

 

الَّذینَ إِذا أَصابَتْهُمْ مُصیبَةٌ قالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَ إِنَّا إِلَیْهِ راجِعُون

 

کسانى که چون مصیبتى به آنها رسید گفتند: ما از آن خدا هستیم و به او باز مى‏گردیم

 

 با نهایت تاسف و تاثر درگذشت  حاجیه خانم  تاج بانو  امیرخانی  ( فرزند میرزا جمشید امیرخانی " فیاض " ، خواهر بزرگواران شادروان مجتبی امیرخانی " فیاض زاده "  ، حاج ابوالقاسم امیرخانی " فیض " و مرحومه خیرآلنساء امیرخانی  و همسر مرحوم حاج استاد محمد امیرخانی )   را به استحضار کلیه هم دیاران عزیز  می رساند.

( مراسم تشییع و تدفین عمه بزرگوار اینجانب ، فردا چهارشنبه به تاریخ 14 اسفند سال 92 در گورستان بهشت ابراهیم ، در جوار ضریح مطهر امامزاده ابراهیمعلی بن عباس  روستای تکیه ناوه طالقان ، در کنار مزار پدر ، برادر و خواهر آن بزرگوار انجام می‌گردد ، مراسم یادبود نیز متعاقباً به استحضار خواهد رسید)

 مراسم ترحیم تاج بانو امیرخانی

 

دنیای با او بودن به ما نیاموخت که بی او چه کنیم...

اما وفایش به ما آموخت که محبت های بی منت او را که جاودانه در جان زندگی مان سبز است، فراموش نکنیم ...

ابراز همدردی و بذل محبت شما عزیزان در فضای مجازی  و  حضور بزرگواران عزیز  در مراسم و مجالس ترحیم عمه  عزیز از دست رفته ام، سزاوار قدردانی و تشکر است و برای خانواده های محترمتان آرزوی سلامتی و بهروزی دارم.

 

/ 1 نظر / 132 بازدید
مسعود علیشیری

جناب آقای مصطفی گرامی و خانواده بزرگ امیرخانی مصیبت وارده را تسلیت گفته و ما را در غم خویش شریک بدانید روحش قرین رحمت الهی