... شرکت توسعه کشت و صنعت " آتیه سبز "

 

 

 

 

 

اخبار خوشايند در مسير پيشرفت و توسعه پايدار در روستاي عزيز تكيه ناوه طالقان

 

تكيه ناوه ، طالقان ، استان البرز ، تهران ، ايران ، مصطفي اميرخاني

 

جناب آقاي مهندس فريبرز شيخ حسني طي ارسال مطلبي در خصوص پيشرفت فعاليتهاي پروژه عمران و آباداني روستاي عزيزمان تكيه ناوه طالقان در قالب شركت كشت و صنعت چند منظوره آتيه سبز ( سهامي خاص)  ... اظهار نمودند:٩:٤۸ ‎ق.ظ - سه‌شنبه، ۸ شهریور ۱۳٩٠

 

با سلام واحترام ؛دومین وآخرین مرحله پروژه پرورش گوسفند با تسطیح اراضی واگذار شده از سوی شورای اسلامی تکیه ناوه و احداث اصطبل وخانه کارگری با هزینه ای بالغ بر250000000میلیون ریال ( بيست و پنج ميليون تومان ) از محل فروش دام وکمک مالی هیئت مدیره شرکت از ابتدای شهریور ماه 1390 شروع وتاپایان شهریور ماه سال جاری خاتمه می یابد .
دراین مرحله هیئت مدیره با استخدام حداکثر 3نفر نیروی انسانی ، مسئولیت اجرائی را به آنان واگذارو وظرفیت  نهائی دام را تاسقف 400راس طی 3 سال  تثبیت خواهد نمود.
پروژه بعدی ... به امید خدا توسعه آبزی پروری یا اجرای پروژه تجمیع اراضی معله ملک وتوسعه کشاورزی خواهد بود .
لطفا در این خصوص اظهار نظر فرمائید .
با تشکر فریبرز شیخ حسنی 8/6/1390  


باز گشت به آبادانی وسرسبزی تکیه ناوه عزیز

 

 

 


... تولد طبيعت و احياي آباداني  در جمعه طبيعت  ...

نوشته از: مصطفی امیرخانی - ساعت ٤:۳۳ ‎ب.ظ روز1389/۱٢/۱

جمعه طبيعت در  تکیه ناوه... جمعه آباداني و احياء طبيعت  در هیئت تکیه ناوه ایهاقسم  به سبزینگی طبیعت و امامزاده ... در ایمان راسخ و التزام عملی به آبادانی ... در ورای شعار و سیاست بازی ...


آبادانی ، سرسبزی ،  کارآفرینی ، اعتماد و اتحاد ... برای احیای روستای آبا و اجدادی ... اینبار گویا قضیه خیلی جدی بود ... همه افراد معتمد ودلسوز آمده بودند ... همه به نوعی خوشبین و  موافق بودند ... مخالفتها و کارشکنی ها خیلی بندرت و ضعیف بود ... انگار نسل جوان خوشبین تر از گذشته شده ... فشار اقتصادی و بیکاری ... ناگزیر راهی جز تولید نمانده ... همه جوانها دنبال کار‌آفرینی و تولید هستند ... ولی !!! ... مشکل بزرگ !!! ... اعتماد سازی و رهبری بود !!!


... همه شانس برابر برای کاندید شدن داشتند ... همه مخالفین با تمام وجود از عمق وجود حرفهایشان را زدند ... رأی گیری آشکار در برابر دیدگان همه ... اختلاف رأی های بسیار نزدیک در رتبه های اولیه ... همه گویای عزم و جزم جدی بود ... با اعتماد دو طرفه ... کاندیدها معرفی شدند ... تحصیلات و تجاربشان را گفتند ... جوان و پیر ... معروف و نا‌آشنا ... اما نتیجه آرا ... بسیار جالب و مشعوف کننده بود ...  افراد جوان و با تحصیلات مرتبط  ... جوانگرایی، دانش و تجربه در کنار تخصص ... 


روز جمعه 29 بهمن سال 1389 از ساعت 4 و نیم تا هشت بعدازظهر در نبش دهقان ویلای دوم در زیر زمینی که به عنوان محل هیئت تکیه ناوه ایها شناخته می‌شود ، حدود صد نفر از اهالی دلسوز و متعهد تکیه ناوه طالقان با هم عهد میثاق بستند تا در کنار هم و با اتحاد و اعتماد در راه سرسبزی و آبادانی روستای آبا و اجدادی خود کمر همت ببندند ... با عزمی جزم و راسخ تر از گذشته ...


در بدو ورود افراد به محل توسط دو جوان فعال اسامی با تلفن تماس ثبت گردید ... شروع جلسه ... قرائت قرآن با صوت زیبای آقا ذوالفقار و بعد اعلام برنامه توسط مجری محبوب آقای عامر علیشیری ... تصویب و تفویض ریاست جلسه به آقای غفار امیری ... توضیحات مفصل حاج آقا غفار امیری با اشاره به سوره نحل و فواید زنبور عسل و جمال گوسفند ! ...   کلیات طرح و توضیحات چگونگی تأسیس شرکت ... هیئت مدیره و حقوق مدیر عامل !!! ... بازرس و حسابدار و البته ... اعتماد سازی و بسترهای قانونی ... !!!


سخنان مجری محترم آقای عامر علیشیری در خصوص تسلیم شدن در برابر خواست جمعی ... اراده و همت و اعتماد و اتحاد بعنوان چاره ناگریز و  تنها راه آبادانی روستا ... کنار گذاشتن بدبینی و بخل و حسد ... سبقت از روستاهای دیگر ... نشان دادن جو مذهبی  و فرهنگی روستای تکیه ناوه طالقان  با عنایت به برکت وجود امامزاده و  ...


توضیحات طرح تفصیلی دامپروری توسط متخصص آن یعنی دکتر جبار امیری ...


اعتراض آقای ابوالفضل نوروزی به اولویت دادن به طرحهای  زیر بنایی و بستر سازی اولیه برای  حفظ آب و خاک روستا ... تکمیل پروژه‌های قبلی و دریافت بدهکاریهای اهالی بابت طرحهای اجرا شده ...


سپس آقای مهندس فریبرز شیخ‌حسنی با استفاده از فرصت بدست آمده ... با صحبتهای بسیار دلگرم کننده ، سعی در آرام سازی جو مشوش وبه  رفع نا گمانی پیش آمده پرداختند ... با اظهارات دقیق و کاملاً تخصصی  ازفراموشی تجربه های نا موفق و ... خلاصه کلام ... صرف فعل خواستن و توانستن !!!


پاسخگویی به سئوالات حقوقی تأسیس شرکتهای با مسئولیت محدود و تبدیل آنها به شرکت سهامی خاص و باز پس گیری کلیه زمینهای کشاورزی که در طی همین چند سال گذشته جزء منابع طبیعی در آمده و دولت تصرف نموده ... و ایده های نو در گسترش شرکت آتیه سبز !!!


در انتها نیز با معرفی کاندیداهای کاملاً آزاد ... به رأی گیری و شمارش آرا پرداخته شد و طبق تصویر ذیل اسامی پنج تن به عنوان هیئت مدیره و دو تن نیز به عنوان بازرس قانونی اعلام گردید.


آقای مختار امیرخانی و ... آقا مهران شیخ حسنی ( داماد محترم آقای منوچهر شیخ حسنی ) ... به عنوان منشی جلسه تعیین گردیدند.


در خاتمه از آقایان حاج غنی علیشیری ، مهدی آزمون ، مسعود علیشیری ، آقا بابک علیشیری ( نوه حاج احسان شیخ حسنی ) ... ( پسر مرحوم استاد ایوب امیرخانی ) ... و تمام عزیزانی که در قسمت تدارکات سهیم بودند  ... تشکر ویژه می‌گردد.


comment نظرات (2)


مهران شیخ حسنی٤:٠۱ ‎ب.ظ - چهارشنبه، ٤ اسفند ۱۳۸٩

سلام

تشکر از لطف و توجه شما

از حضور وتوجه شما به مسائل روستا تشکر و قدر دانی میگردد.

کار ناقابل ما انجام وظیفه کوچکی بود در حد توان برای تشویق جوانان  .

امیدوارم مثمر ثمر قرارگیرد.

ارادتمند شما

مهران شیخ حسنی


عامرعلیشیری۳:٥٢ ‎ب.ظ - چهارشنبه، ٤ اسفند ۱۳۸٩

با سلام و تشکر

تشکر از متن زیبا و سراسر از امید و ابراز علاقه و ابراز محبت شما.

متن زیبای شما دلگرمی برای همه  عزیزان و زحمت کشان ایجاد می نماید

بی نهایت تشکر و قدر دانی از این همه لطف شما قابل ستودن است

امید وارم  همیشه ایام موفق و پیروز باشید

و امید وارم این جرقه کوچک  با کمک و همیاری همه به گرمای آبادی روستایمان تبدیل گردد.

به امید آتیه سبز تکیه ناوه طالقان سبز وآباد

عامر علیشیری... فراخوان شرکت آتیه سبز سهامی خاص (در شرف تأسیس ) *** مهم ***

نوشته از: مصطفی امیرخانی - ساعت ۱۱:۳٤ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/۱۱/٢٧

فراخوان، شرکت آتیه سبز
عامر علیشیری۱٢:۵۳ ‎ب.ظ - سه‌شنبه، ٢۶ بهمن ۱۳۸٩با سلام و تشکرسالهاست که طرح های مختلف مطرح می شود ولی اقدامی جدی صورت نمی گیرد.

طرح های خوب  وجود دارد

سرمایه های پراکنده وجود دارد

افراد بیکار هستند با تخصص و بی تخصص مرتبط و غیر مرتبط

امکانات به نسبت مناسبی وجود دارد

مشکلاتی هم وجود ادرد

چیزی که وجود ندارد مدیریت منسجم و یک پارچه و اتحاد و از خود گذشتگی است

امید است باشرکت عموم ذینفعان همدلی و همراهی همه دلسوزان ومتخصصان بتوان قدم خوب مناسبی برداشت

روز 29/11/89 نقطه عطفی در تاریخ تکیه ناوه است

هیئت موسس آقایان حاج غفار امیری - حاج عبدالغنی علیشیری- حاج فرج الله علیشیری- دکتر جبار امیری- مهندس فریبرز شیخ حسنی- حاج ملک محمد علیشیری- مسعود علیشیری(ف ملک محمد) مهدی آزمون (نوه سیف الله علیشیری)

(به نمایندگی از 25 نفر هیئت موسس جلسه 07/11/89)

به امید موفقیت همه دلسوزان سرزمین آباو اجدادیمان

ارادتمند شما

عامر علیشیری


*** ضمناً آقای فراز شیخ حسنی طی ایمیلی اعلام نمودند که ساعت تشکیل جلسه از ساعت 16 تا 18 جمعه 29 بهمن در محل هیئت موقت تکیه ناوه در کرج می‌باشد. ***comment نظرات (0)


... خبری مهم از خبرنگار وبلاگ

نوشته از: مصطفی امیرخانی - ساعت ٥:٢۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۱۱/۱٦

اخبارفراخوان تأسیس شرکت سهامی (خاص)  کشت و صنعت چند منظوره آتیه سبز


( اولین طرح اقتصادی با مشارکت عمومی اهالی برای آبادانی و احیاء روستای تکیه ناوه طالقان)


با توجه به پیش بینی وخامت اوضاع نابسامان اقتصادی  اهالی بعد از طرح هدفمندی یارانه‌ها و در راستای شکوفائی  خصوصی سازی اقتصاد کشور، جمعی از جوانان پرتلاش و فهیم روستا در تصمیمی بزرگ و سرنوشت ساز  ، جهت نیل به هدف بازیابی و احیاء زمینهای کشاورزی روستا اقدام به تأسیس شرکت سهامی خاص با هدف آبادانی و سرسبزی  روستا مانند گذشته نموده‌اند.


طی فراخوانی هیئت مدیره مؤسس این شرکت قصد دارد  جلسه‌ای توجیهی و مقدماتی به تاریخ جمعه 29 بهمن 1389 در محل هیئت تکیه ناوه در کرج تشکیل دهد ، لذا مستدعیست تمام اهالی و افرادی که خواستار آبادانی روستای خود و مشارکت مالی و ملکی در این طرح بزرگ می‌باشند ، الزاما در این جلسه مهم شرکت نمایند .


با تشکر ازدوست عزیز، آقای فراز شیخ حسنی  خبرنگار محترم این وبلاگ ، منتظر خبرهای تکمیلی در این خصوص می‌باشیم.


" ضمناً آقای فراز شیخ حسنی طی یادداشتی اعلام نمودند که با توجه به داشتن وبلاگ خصوصی، همچنان جهت اخبار عمومی با این وبلاگ همکاری خودشان را ادامه می‌دهند.    با تشکر ویژه خدمت این دوست عزیزو محترم "

/ 0 نظر / 50 بازدید