صفحه ویژه شورای اسلامی روستای تکیه ناوه طالقان

بسمه تعالی

با سلام و عرض ارادت خدمت هم دیاران عزیز ،

به ميمنت و مباركي ميلاد خجسته حضرت قائم (عج) از تاریخ سوم تیرماه 1392 مصادف با تأیید منتخبین شورای اسلامی روستای تکیه ناوه طالقان ، صفحه ویژه به منظور درج نظرات هم ولایتی های عزیز و اخبار شورای روستا جهت تبادل اطلاعات و نزدیکی و ارتباط هرچه بیشتر اهالی و منتخبین مردمی ایجاد گردید.

................................

و از مجموع ۱۵۷ رای مآخوذه و تائید ناظران صندوق ۲۹ بخش مر کزی  فرمانداری طالقان

آقای حسن شیخ حسنی با ۷۹ رای نفر اول

آقای مسعود علیشیری با ۶۹ رای نفر دوم

آقای محمد علیشیری با ۴۹ رای نفر سوم

ومجموع ۵۳ رای مآخوذه و تائید ناظران صندوق ۲۸عالیسردر چادر احداثی از بخش مرکزی  فرمانداری طالقان:

آقای محمد ظهیری با ۴۵رای نفر اول

آقای یحیی ظهیری با ۳۸رای نفر دوم

آقای ابوالقاسم پشتکوهی با۲۸ رای نفر سوم

امید است با اتکا به خداوند متعال و با همیاری مردم شریف تکیه ناوه و عالیسر، شورای جدید بتواند خدمتگزاری لایق و توانمند در جهت آبادانی و توسعه روستا باشد.  

انشاا...

 

پیام آقای مسعود علیشیری :

بسمه تعالي

اللهم عجل لوليک الفرج و العافيه و النصر و اجعلنا من خير انصاره و اعوانه و المستشهدين بين يديه

 با سپاس ازحضور پر مهر شما در انتخابات جمعه ۲۴ خرداد  که نشان از پویایی تکیه ناوه  و علاقه مندی شما عزیزان برای سرافرازي روستایمان است، امید دارم که در تمام فرصت ها،  اینجانب و شورای منتخب را براي پيشبرد هر چه بهتر امور ياري رسانید .

از خداوندیکتا عزت، آسایش و سلامت همه مردم شریف تکیه ناوه را در سايه عنايات امام عصر(عج) مسئلت دارم.

                                                      خادم کوچک شما

                                                         مسعود علیشیری

---------------------------------

ايميل دريافتي از آقاي مسعود عليشري

 

با سلام مهندس جان اززحمات ارزنده شما بسیار سپاسگزارم
پایگاه وسایت اطلاع رسانی  شما ابزار مفیدی جهت عملکرد وفعالیت شورای جدید خواهد بود خصوصا" برای نسل جوان تکیه ناوه
پیشنهاد میگردد  فایلی رابعنوان این موضوع  ایجاد فرمائید تا انعکاس فعالیت شورا منعکس ومدون گردد. ممنون
------------------------------
نمونه هايي از نظرات اهالي در خصوص انتخابات شوراي جديد
الف -
ن-ن     ( احتمالا مخفف نق نق يا نق نقو بايد باشد ... وبلاگ )
شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ ۲۲:۲
چگونه مي توان اشخاصي راانتخاب كرد كه سوابقي ازدوره هاي گذشته دربايگاني ندارند كه مابدانيم در گذشته چه كارهايي انجام شده است.به كانديداي موردعلاقه خودتان بگوييدمردم نياز به سوخت زمستانی ندارند چرا كه آن كار متولي خاص خودرادارد مردم نياز به صداقت ،تدبير و درايت كانديدا جهت نيل به اهداف بالاتر را دارند. به فكررياست نباشیم به فكرخدمت به مردم باشیم.
شورای قبلی سنتی کار میکردو هیچ حساب و کتابی نداشت.
-------
نظر دوم
یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ ۴:۴۰
سلام
با درود و سپاس بر هم دياريهاي عزيز ، خصوصاً جوانهاي پرشور و بي ادعا كه با فراخوانهاي گروههاي مجازي حضور مؤثر خود را ثابت كردند ( آمارها گواهي بر صدق اين مدعاست!!! ) .... دستمريزاد ... واقعاً دست همه شما بوسيدنيست !!!
... ضمن تبريك و سپاس به اعضاي محترم شوراي رسمي روستاي تكيه ناوه طالقان ... توفيقات روزافزون براي اين عزيزان را از درگاه ايزد منان خواستاريم ، و اميدواريم با دميدن خون تازه بر پيكره فرسوده شوراها ، اين وصيت بزرگ مرحوم آيت‌الله طالقاني (ره) را براي رسيدن به اهداف عاليه مملكت پاس بداريم. با تشكر مجدد
=====
نظر سوم
ناشناس
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۲۷
با سلام
فقط باید تاسف خورد از اینکه فردی انتخاب شده که در سالیان اخیر بارها اعلام کرده به دلیل مشکلات شخصی تمایل به حضور در شورا را ندارد. هر چند پس از انتخابات محلی سال گذشته به عموم مردم ثابت شد که هدف متاسفانه منافع شخصی و قومی است نه خدمت و شعارهای از این قبیل و این موضوع باعث شد که دیگر کسی تمایل به ثبت نام برای عضویت در شورا نداشته باشد چرا که اگر هدف خدمت باشد به جز سختی چیزی عاید این شورا و اعضای آن نخواهد شد......
با همه این احوالات نباید به خاطر اشتباه دو یا چند نفر تمام شورا را زیر سئوال برد. با آرزوی موفقیت برای اعضای شورای روستا در جهت آبادانی و اعتلای تکیه ناوه انتخاب شورای جدید را تبریک عرض می نمایم.
==========
نظر چهارم
امیرخانی
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۲ ۱۶:۲۵
همه اقوام و طایفه ها ( شیخ حسنی،نوروزی،امیر خانی،علیشیری ...)باید برای سر بلندی تکیه ناوه متحد و یده  واحده  باشند.
حاشیه درست نکنیم و بالا غیرتا" همراه و کمکشان باشیم.
==============
به اميد ادامه ارسال نظرات مخالف و موافق .... و توان مضاعف براي شوراي جديد جهت تلاش روزافزون و بستن دهان مخالفين و نق نقوهاي هميشگي !!!!

=============

 

با سلام و عرض ارادت

 

طبق اخبار واصله ، جلسه عمومی و مشورتی شورای روستایی تکیه ناوه طالقان ، در تاریخ پنجشنبه 25 مهر ماه سال 1392 در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) امامزاده ابراهیمعلی بن عباس (ع) از ساعت 16 الی 18 برگزار خواهد شد .

 

در فهرست برنامه های این جلسه ، ارائه گزارشات مالی، بررسی مشکلات جاری ، نحوه تامین منابع مالی، و انتخاب معتمدین روستا در دستور کار قرار دارد .

 

خواهشمند است اهالی محترم و همدیاران عزیز جهت ارائه نظرات مشارکتی و خرد جمعی حتما در این جلسه شرکت نمایند.    با تشکر

===========

 

توجه فرمایید  *** توجه فرمایید

 

 *** این یک درخواست مهم و مربوط به آینده روستایمان می‌باشد.  ***

 

بدور از جنجالهای سیاسی شهر !!!   ، رویش ها و ریزش های ناموزون !!!  ، شوهای مضحک انتخاباتی !!!  و ....!!!  در پشت کوههای آزاد و سپید ، سرزمین انسانهای فرهیخته و معتدل ، در دره‌ای سرسبز،  با طعم اکسیژن و صداقت !!! ... فقط بحث خدمت است و پایداری و پیشرفت  ...  اینجا بجای بحث در " ریزش و رویش " ... بحث در مورد " زایش " است ... " روستا " در این ریشه و خواستگاه اولیه بشر ... بجای ایجاد " دود و زباله و واسطه گری " ... اینجا واژه های  " پاکی و طبیعت و تولید ناب  " ... جاری است .

 

آری این مقدمه کوتاه برای برانگیختن حس وطن پرستی و غیرت هم ولایتی های عزیز بوده  ... بدور از هرگونه سیاه نمایی ... صرفاً برای بالا بردن آمار جمعیت روستای عزیزمان است.

 

صراحتاً با کمال صداقت و شفافیت خدمت تمامی طوایف ، ساکنین ، اقوام نسبی و سببی روستای عزیزمان " تکیه ناوه " عرض می‌نمایم ... با صحبتهایی که از طرف مسئولین کشوری نقل گردیده ... آمار جمعیت روستایمان در سرشماریهای گذشته که در فصل پاییز انجام شده بسیار کمتر از حد انتظار بوده و طبق قوانین جمعیتی فاقد حد نصاب جهت دریافت بودجه و امکانات دولتی می‌باشد!!! ...

 

لذا بنده حقیر با شناختی که به مسائل آماری دارم ، از کلیه هم ولایتی های عزیز ، بدور از هرگونه تعصبات فامیلی و سیاسی ، عاجزانه درخواست می‌نمایم ، تا در روز جمعه 24 خرداد ... با دردست داشتن " شناسنامه و کارت ملی " به مسجد حیاط برویم و ثابت کنیم که روستایمان ، روستای بزرگیست!!!

 

لازم به توضیح است ... اسامی و چهره غیورمردانی که به عنوان نامزد شورا ملاحظه می‌فرمایید ... بزرگ مردانی هستند که در آخرین لحظه فرصت باقی مانده قانونی،  بدون اطلاع رسانی دقیق ، فقط با غیرت و همیت ، جهت خدمت رسانی به روستایمان ثبت نام نموده‌اند و این وظیفه خطیر را فقط برای حفظ و پایداری و آبادانی به عهده گرفته‌اند  ...

 

تنها خواسته این عزیزان طبق نظرات مقامات دولتی طالقان ، رساندن آمار جمعیت روستای عزیزمان به حد نصاب لازمه می‌باشد ...

================

 

 

ضمن ارج نهادن به سلایق و تنوع افکار و احساسات هم ولایتی های  " فهیم " ... " با شعور " ... " فرهیخته " و محترم ... در نوع پذیرشهای افکار سیاسی موجود ، ... خواهشمند است بدور از هرگونه سیاست و سلیقه!!!  ... با شرکت همگانی در انتخابات شوراها !!! ... که همزمان و جداگانه!!! ...  از انتخابات رئیس کشور انجام می‌گردد ... یکبار دیگر ثابت کنیم که ریشه‌های  قدرت و عظمت هر بوم و برزنی بر مردم آنجا استوار است...

 

مردمی که هستند و در مواقع لزوم فقط با یک " شناسنامه و کارت ملی "  کاری می‌کنند ... کارستان ... جاویدان و بیاد ماندنی !!!

 ==============

نظرات :   4 نظر

با سلام و مهربانی
دوستان روستای تکیه ناوه در جریان باشند که اعتبارات دولتی هیچ ارتباطی به آمار جمعیتی و مسائلی از این دست نداشته و نندارد و البته نمیتوان و نباید منکر این امر بود که برای روستاهای دارای حیات و پویش برنامه ریزی صورت میگیرد لیکن در مجموع نظام مقدس جمهوری اسلامی در توزیع عادلانه منابع و اعتبارات اولویت را فدای مصلحت نخواهد کرد و امید آن است دوستان در دست نوشته ها و دل نوشته های خود احتیاط کنند .
ضمنا تا آنجا که بنده در طول مسیر دیدم  چندین بنر و پلاکارد برای نخستین بار و به عنوان کاری ابتکاری نصب شده بود که خبر از زمان و نحوه ثبت نام داوطلبین عضویت در شورا می داد و اگر از روستای شما کسی حضور پیدا نکرده بود بدلیل کوتاهی عزیزان بوده و نه اطلاع رسانی دقیق !!!!!
به امید آینده ای بهتر با همدلی یکرنگی و همراهی اعضای جدید شورای روستای تکیه ناوه و بویژه آقای حسن شیخ حسنی که واقعا پیگیر و کوشا هستند
الحمد لله رب العالمین
نویسنده:
پاسخ:

انشاالله در دولت امید و تدبیر ...  با شفاف نمایی بودجه ها و هزینه ها  ...  ایجاد کانالهای دو طرفه  اطلاع رسانی به مردم دانا و خردمند ... دولتمردان دلسوز مورد تمیز قرار گیرند ...
=====================
با سلام و درود بر مهندس امیرخانی گرامی، مطالب ارزنده شما عزیز همواره مانند همان فانوس های قدیمی خانه های اجدادیمان، گورسوی امید و روشنی را در دلمان زنده نگاهداشته، از همت و تلاش بلندتان که به راست قامتی و سرافرازی البرز می ماند صمیمانه سپاسگذاریم، از آقا فراز عزیز و دوست داشتنی هم می خواهم که انرژی مثبت را فراموش نکنند، فراز جان، بالاخره این نیز می گذرد، مهندس جان آرزوی سلامت و سعادت برای شما نازنین و کاندیداهای عزیزمان و تمام همدیاری های نازنین دارم، به قول نازنینی آنقدر خوب و عزیزی که به هنگام وداع حیفم آید که تو را دست خدا بسپارم.

نویسنده: محمدرضا شیخ حسنی

 

==============

 

با سلام و درود فراوان. مگر در این چند سال ، چه بودجه و امکانات دولتی به روستا رسیده که از این به بعد میخواهد برسد؟!! همان بهتر که بودجه دولتی نرسد و منتش برای نسلهای بعدی باقی نماند. البته اگر با این نرخ منفی جمعیتی ، نسل بعدی هم وجود داشته باشد!!

 

نویسنده: فراز شیخ حسنی [farazsheikhhasani@yahoo.com][http://farazsheikhhasani.persianblog.ir]

 

پاسخ:

سلام فراز جان ... يه دونه‌اي :) ... اين خشونتت تو حلقم :) اين فرمايشات رو من عرض نكردم ... آقا مسعود كانديداي شاخص و پرتلاش اين دوره گفتن :) ... بالاخره انسان به قول و اميد زندست :) ... ما كه كاري جز اين از دستمون بر نمي‌آد ... ميريم رأي ميديم ... و  صبر مي‌كنيم  كه خوشه ها به بار بشينه ... دير نيومديم كه به خواهيم زود بريم :) چشمک
===================
مهندس جان از زحمات شما و باقلم شیوایتان سپاسگذارم.
به امید حضور پرشور مردم شریف تکیه ناوه در مسجد
یکبار دیگر ثابت میکنند که سرزمینی مادریشان را دوست دارند و میخواهند ... آباد بماند.
نویسنده: مسعود علیشیری
پاسخ:

سپاس
=====================


 

 

/ 0 نظر / 27 بازدید