روستای تکیه ناوه طالقان Tekiyeh Naveh taleghan

معرفي آداب و سنن - شخصيتها Customs & Persons

... یادی از ایام گذشته =====>
نویسنده : مصطفی امیرخانی تاريخ در پاي مطلب
 

با سلام و احترام , خدمت همدیاران ارجمند

به لطف این شبکه های اجتماعی و فرهنگی ( از دسترس خارج شده ) , چندی پیش توفیقی دست داد تا با  یکی از بچه های قدیمی روستا که سالیان درازیست  در شهسوار زندگی می کنند و به یاد روستای آبا اجدادی خود می باشند , دیداری مجازی حاصل شود.

... جناب آقای علی اشرف شیخ حسنی ( مالک زمین جلوی امامزاده ) که در تابستان  سالهای 1360 و 1361 در تکیه ناوه زندگی می کردند و رفاقت خالصانه ای با جوونهای اون دوره و زمونه داشتند , گنجینه ای ارزشمند از عکسهای اون موقع در اختیار دارند که اگر مقبول طبع واقع شود  به مرور در این وبلاگ قرار می دهم ...

مصطفی امیرخانی , تکیه ناوه , طالقانمصطفی امیرخانی , تکیه ناوه , طالقانمصطفی امیرخانی , تکیه ناوه , طالقانمصطفی امیرخانی , تکیه ناوه , طالقان


 
 
عکسی از مراسم بزرگداشت یاد شهدای روستا 1392
نویسنده : مصطفی امیرخانی تاريخ در پاي مطلب
 

مصطفی امیرخانی -  تکیه ناوه - طالقان


 
 
برپایی نخستین جشنواره غذاهای محلی طالقان
نویسنده : مصطفی امیرخانی تاريخ در پاي مطلب
 

به استحضار همدیاران و دوستداران سرزمین طالقان می رسد.

با همت و تلاش گروههای مردم نهاد روستای تکیه ناوه طالقان , خصوصا مدیریت وبلاگ " تنورستان " , و همیاری گروههای " تکیه ناوه سرزمین مادری " , " تکیه ناوه نگین طالقان " و ... " طالقان بهشتی دیگر " ... " کانون المهدی "  ... در تاریخ جمعه 18 مرداد سال 92 مصادف با عید سعید غدیر , مراسم ویژه ای در حیاط امامزاده ابراهیمعلی بن عباس (ع) روستای تکیه ناوه برگزار گردید .  

در این مراسم , انجمن بانوان روستا طی فراخوانهای متعدد از بانوان محترم روستا درخواست نموده بود که هر کدام یک نوع غذای ویژه محلی تهیه و در روز مراسم با نام و شماره شرکت نمایند.

ضمن قدردانی از بنیانگزاران  این حرکت بدیع و فرهنگی که به نحو بسیار شایسته و آبرومندانه برگزار گردید , از کلیه مسئولان اجرایی روستا و بانوان محترمه و کلیه کسانی که از روستاهای دور دست به عنوان میهمان شرکت نموده بودند تشکر ویژه می گردد.

مصطفی امیرخانی , تکیه ناوه , طالقانمصطفی امیرخانی , تکیه ناوه , طالقان

 مصطفی امیرخانی , تکیه ناوه , طالقان

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 مصطفی امیرخانی , تکیه ناوه , طالقانمصطفی امیرخانی , تکیه ناوه , طالقانمصطفی امیرخانی , تکیه ناوه , طالقان

مصطفی امیرخانی , تکیه ناوه , طالقانمصطفی امیرخانی , تکیه ناوه , طالقان